DesignedDesks

DesignedDesks
Zaproś drewno do Swojego domu.

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, które od lat zajmuje się wytwarzaniem wyrobów z drewna. Dotychczas produkowaliśmy głównie drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, parapety oraz schody, wszystko na każdy wymiar. Wieloletnie doświadczenie w produkcji takich wyrobów, nie poszło na marne, i skłoniło nas to rozpoczęcia produkcji nowoczesnych biurek, zestawów konferencyjnych oraz stołów i krzeseł. Zaobserwowaliśmy, że na rynku brakuje wytrzymałych produktów wysokiej jakości w dużej gamie wzorów i kolorów. Udało się stworzyć produkty, które wyróżnią każde mieszkanie oraz biuro. Poprzez połączenie metalu i drewna stworzyliśmy nowoczesny produkt. Ich podstawową zaletą jest solidność, wytrzymałość i funkcjonalność. Każda pojedyncza sztuka jest wykonana z wytrzymałej stali, malowanej proszkowo oraz klejonego warstwowo drewna dębowego lub jesionowego. Wszystko to dostępne jest dowolnym kolorze oraz wymiarze. Produkty te cechują się wyjątkową trwałością i niepowtarzalnym designem.
W ofercie przygotowanej przez naszą firmę znaleźć można biurka oraz stoły konferencyjne.
Przygotowaliśmy propozycje, dzięki którym istnieje możliwość wyposażenia każdej przestrzeni biznesowej w sposób naprawę funkcjonalny oraz dostosowany do konkretnych potrzeb.
Duża różnorodność dostępnych propozycji sprawia, że nasze produkty można dopasować zarówno do metrażu pomieszczenia, a także jego wystroju oraz indywidualnych preferencji przebywających w nim osób.
Z kolei wysoka jakość wykonania przedstawionych produktów oraz ich elegancki wygląd (będący połączeniem klasyki z nowoczesnością), pozwalają podkreślić reprezentatywny charakter miejsc, w których się znajdują.

Potrzebujesz podobnego biurka, stołu do swojego wnętrza? Wyślij nam wiadomość!

Możemy wykonać stelaż według Twojego projektu.